arcelik-yetkili-servisi-konya
Hakkımızda

Konya Beyaz Eşya Servisi

Konya Viptek Beyaz Eşya Tamiri Bakımı Servisi ve İkinci El Alım Satım Firması olarak 25 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz ile beyaz eşya ticaretinde satış, montaj, servis ve onarımından beyaz eşya cihazlarını tamir etmek veya entegre montajlarında rekabetçi bir fiyatla profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile beyaz eşya sektöründe günden güne gelişen teknoloji ile kendimizi yenilemekte olup çağın son teknolojisine entegre olarak üstün hizmet anlayışını profesyonelliğimizle sabitledik.

Tam eğitimli teknik servis ve uzman kadromuzla beyaz eşya tamir, bakım, onarım ve acil teknik servis alanında güvenilir hizmet sunarak hızlı ve verimli bir şekilde tüm sorunlarınızı çözmekteyiz, bununla beraber 2. el beyaz eşya alım ve satım alanında en uygun fiyat garantisi ile bütçenizi zorlamadan uygun fiyatlar sunuyoruz. Özellikle arçelik, beko, bosch, vestel, siemens, profilo, regal, lg, grundig, hoover, kumtel, electrolux ve altus beyaz eşya markalarının tüm tamir bakım ve servis hizmetlerini genç ve dinamik ekibimizle yürütmekteyiz.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

İkinci El Beyaz Eşya Ürünlerinizi Satmak veya İkinci El Beyaz Eşya Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm beyaz eşya grubundaki marka ve modellerini kapsayan bu cihazlar, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, ocak fırın, derin dondurucu ve aspiratör olmak üzere ev cihazlarının teknik servis ücreti 75 TL sabit fiyattadır.

Firmamız neredeyse tüm markaların bakım yetkili servisliğini üstlenmektedir. Bize ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İletişim İçin Buraya Tıklayın!

Evet ikinci el beyaz eşya alım ve satımı yapıyoruz. İkinci el beyaz eşya ürünlerinizi WhatsApp üzerinden bize göndererek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

-Kredi Kartı 

-EFT/Havale

-Nakit

VİPTEK BEYAZ EŞYA

ALANINDA UZMAN EKİBİMİZ

Muhammet Dağlı

Makine Mühendisi

Ali Cihat Emiroğlu

Elektrik Teknikeri

referans-design

VipTek Beyaz Eşya Servisi

Referanslarımız