Derin Dondurucu Tamir Servisi

Dondurucunuzun Tekrar Sorunsuz Çalışmasını Sağlayın

Dondurucular daha az yiyecek israf etmemizi ve paradan tasarruf etmemizi sağlar. İster önceden yemek yapıyor olun, ister özel kutlamalara ev sahipliği yapıyor olun, ister dondurulmuş pizzayı seviyor olun, muhtemelen bir dondurucunun büyük kolaylık olduğu konusunda hemfikirsinizdir. Ama çalışmayı bıraktığında ne olur? Eğer hızlı dondurucu onarım hizmeti gerekirse, Viptek teknik servis olarak profesyonel ve hızlı hizmet verebiliriz.

Dondurucunuz her zaman sıfır fahrenhayt veya daha düşük dereceyi korumalı ve yiyeceklerin donmuş kalmasını ve bozulmamasını sağlamalıdır. 

Türkiye gıda ve tarım bakanlığına göre gıdaları bu sıcaklık aralığında dondurmak güvenli saklama sağlar ve bakteri üremesini engellemektedir. Aşağıdaki formu kullanarak veya (0332) 265 41 01 numaralı telefondan bizi arayarak dondurucu onarım servisinizi bugün planlayın .

derin-dondurucu-tamir-servisi

Derin Dondurucu Arızalanmalarına Karşı Ön Bilgi

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, dondurucu onarımı için bizi aradığınızdan emin olun:
Dondurucu açılmıyor — Dondurucu prize takılı mı, güç düğmesi açık mı ve devre kesiciler düzgün çalışıyor mu? Eğer öyleyse, yardım için bir Viptek beyaz eşya teknik uzmanını arayın!
Dondurucu aşırı soğutma –  boruların içinde veya üzerinde don olduğunu fark ederseniz, hemen dondurucu onarımı yaptırdığınızdan emin olun.

Dondurucu soğutmuyor — Kapıyı açık mı bıraktınız? Sıcaklık kontrolleri yanlışlıkla mı ayarlandı? Kapı contaları çalışıyor mu? Birçok sorun suçlanabilir. Teknisyenlerimiz harika bir işçilik ile sorunu giderebilirler.

Dondurucu sabit bir sıcaklık değil – Dondurucunuzdaki sıcaklık dalgalanırsa, bozulmaya neden olabilir. Suçlu, toz ve enkaz veya daha ciddi sorunlar olabilir ve biz de
acil teknik servis hizmeti ile yardımcı olabiliriz.

Dondurucu çalışma sırasında ses çıkarıyor — Çalıştırma sesleri ve tıkırtılar kompresör veya motor sorunlarının bir işareti olabilir. Uzmanlarımız sorunu hızlı bir şekilde tanımlayabilir!

Soğutma sistemi sorunlarına ilişkin bir not: bozuk evaporatör fanları, arızalı güvenlik anahtarları, hatalı buz çözme kontrol zamanlayıcıları ve diğer soğutma sistemi sorunları, bir Viptek teknik servis uzmanı tarafından ele alınmalıdır . Bu sorunlar, birisi özel bilgi ve araçlar olmadan bunları onarmaya çalışırsa yaralanmaya neden olabilecek tehlikeli parçalar içerir.

Acil Teknik Servisi ile Şimdi
İletişime Geçin!