Ankastre Fırın ve Ocak Fırın Tamir Ücreti

Fırınlar , evdeki temel cihazlardır ve yemeklerimizi günde birkaç kez ailelerimizle paylaşmak için pişirir. Çok sayıda tasarım ve gelişmiş özellikler sunan birçok modern seçenek ile çeşitli stil, boyut ve tiplerde gelirler. Ne yazık ki, en iyi cihazlar bile bozulur ve aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalır, bu nedenle zaman zaman onarıma ihtiyaç duymaları yaygındır. Bozulduğunda, bir profesyonelle iletişime geçmek genellikle en iyi hamledir. Çoğu insan hızlı hareket etmek ister çünkü çalışan bir fırın olmadan geçinmek zordur.

Onarım maliyetleri, soruna, değiştirilen malzemelere ve sorunu çözmek için gereken işçiliğe bağlı olarak değişir. Fırın onarım maliyetleri için genel ortalama 150 TL ve 400 TL. Çoğu ev sahibi , bir elektrikli fırının ısıtma elemanını değiştirmek için 200 TL ödüyor . Düşük uçta, bir fanın değiştirilmesi sadece 100 TL’ye yapılabilir , ancak bir buharlı fırında kontrol panosunun değiştirilmesi 600 TL’ ye kadar çıkmaktadır.

Elektrikli Fırın Onarım Maliyeti

Elektrikli fırın onarım fiyatları 100 ile 400 TL arasında değişiyor. Gaz alternatifleri ile karşılaştırıldığında, kullanım kolaylıkları ve göreceli güvenlikleri nedeniyle bunlar çok popülerdir. Ayrıca, onarım faturalarını minimumda tutmak isteyenler için uygun maliyetli bir seçenek sunarak, onarımı ve bakımı en ucuz olma eğilimindedirler. Bir servis görevlisiyle sorun giderme, sorunu kolayca ve basit bir şekilde çözmenize olanak sağlayabilir, ancak düzeltme basit değilse, bir servis görevlisinin yardımına güvenmek iyi bir fikirdir.

Gazlı Fırın Onarım Maliyeti
Gaz fırın onarım aralığı 100 TL ve 600 TL aralığındadır. Gazlı cihazların onarımı genellikle elektrikli modellere göre daha pahalıdır ve gaz sızıntısı ve yangın tehlikeleri nedeniyle bunlarla ilişkili riskler daha fazladır. Bu nedenle, bir profesyonel çağırmanız ve işi kendi başınıza yapmaya çalışmamanız şiddetle tavsiye edilir. En azından önce cihazı tamir etmeye çalışmak iyidir, çünkü kötü bir sensör veya arızalı ateşleyici kadar basit bir şey olabilir.

Pizza Fırını Tamir Maliyeti
Pizza fırın onarım arasına fiyatlandırılır 100 TL ve 600 TL. Öncelikle pizza pişirmek için tasarlanmışlardır, çıtır bir kabuk ve eşit şekilde pişirilmiş turta sunarlar. Gazlı modeller, elektrikli modeller ve hatta odun yakıtlı modeller ile boyut ve karmaşıklık bakımından farklılık gösterirler, bu da onarımların değişiklik gösterdiği anlamına gelir. 10 ila 25 yıl arasında dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle bu süreden daha kısa bir süre geçmişse, sorunu gidermek ve düzeltmek iyi bir fikirdir.

Buharlı Fırın Onarım Maliyeti
Buhar fırın onarım maliyetleri arasında değişir 100 TL için 600 TL.
Satın almak için en pahalı türler arasındadırlar ve düzeltilmesi oldukça maliyetli olabilir. Bunlar, sağlık ve verimlilik avantajları nedeniyle popülaritesi artıyor. Etleri ve sebzeleri pişirmek için buhar kullanmak, malzemelerinizdeki nemi ve hassasiyeti korur. Buharlı cihazınız düzgün çalışmıyorsa, su deposunda veya tekrar çalışması için düzeltilmesi gereken su hattında bir sorun olabilir.

Shopping Basket
Gönder
Servis Ücretleri Hakkında Bilgi Al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?